Request demo

БАТир – програма для взаємодії з продавцями торгових точок для тютюнової компанії British American Tobacco в Казахстані

Просування тютюнових виробів в кожній країні жорстко регулюється законодавством. Через це взаємодія з продавцями в магазинах є одним з основних інструментів впливу на продажі. Також така комунікація дозволяє зменшити витрати на торгову команду, адже запаси, наявність товарів та викладку можна контролювати через продавця без залучення торгової команди.

phone phone

Про замовника

customer

British American Tobacco — другий за величиною у світі виробник тютюнової продукції. Компанія BAT представлена у 200 країнах, їй належить 45 фабрик. Водночас філія BAT у Казахстані є однією із 40 пріоритетних ринків групи компаній.

Період: 05.2018 – до сьогодні

Учасників: 10 000+

Основний запит

Протягом останніх кількох років для взаємодії з продавцями BAT у Казахстані використовували програму на базі чат-боту в месенджері Telegram. Однак ця програма мала ряд недоліків:

case
  1. Обмежений функціонал.

  2. Обмеження у механіках, які можна запускати.

  3. Відсутність автоматичної перевірки звітів від учасників про виконані завдання, зокрема сканування блоків, пачок, виконання планів.

  4. Неможливість встановлення окремих завдань та планів для окремих торгових точок.

case

Відтак у ВАТ прагнули сформувати на базі єдиного рішення екосистему, яка дозволила б взаємодіяти з учасниками за різними напрямками та мала б ширший функціонал.

Рішення

У Pepsell розробили для British American Tobacco БАТир - мобільний додаток з власним дизайном у корпоративних кольорах компанії. Для ідентифікації та верифікації учасників при реєстрації у додатку провели інтеграцію з сервісом для перевірки за індивідуальним податковим номером.

Завдяки рішенню від Pepsell вдалося розширити функціонал мотиваційної програми BAT та збільшити перелік механік, які запускає бренд. Вбудований в мобільний додаток сканер дозволяє запускати механіки з автоматичним розпізнаванням унікальних кодів на пакуванні товарів.

Також у додатку сформували каталог винагород для учасників. Для цього Pepsell інтегрувались з партнерами - мобільними операторами, продуктовими рітейлерами, магазинами цифрової техніки, товарів для дому та багатьма іншими.

phone phone

Результат

Тестування мобільного додатку та нових механік в програмі проводили протягом 3-х місяців у 500 торгових точках. Після цього ВАТ у Казахстані прийняли рішення розгорнути програму на всю країну, адже цілі пілоту як щодо активності учасників, так і щодо виконання завдань, були успішно досягнуті.

Загалом розширення функціоналу та механік, а також можливість встановлення персоналізованих завдань на кожну торгову точку дозволили ВАТ ефективніше працювати з програмою та покращили ROI.

Зараз бренд разом з Pepsell рухається до формування екосистеми для різних напрямків діяльності ВАТ, зокрема розробляє програму лояльності для продажів девайсів GLO.