Request demo

Єдина мотиваційна та навчальна програма для постачальників Епіцентру від Pepsell

Епіцентр співпрацює з понад тисячею постачальників, чиї товари продаються на полицях мережі магазинів. Однак тривалий час усі ці постачальники самостійно домовлялися та мотивували продавців, єдиної прозорої системи мотивації та навчання не існувало. В Епіцентрі вирішили виправити цю ситуацію та звернулися за допомогою до Pepsell.

phone phone

Про замовника

customer

Епіцентр - це найбільша в Україні мережа будівельно-господарських торговельних центрів. Сьогодні Епіцентр — це 75 магазинів та близько 24 тисяч співробітників. Відвідувачі Епіцентру можуть придбати у торгових центрах широкий асортимент товарів для дому та будівництва.

Період: 11.2020 – до сьогодні

Учасників: 12 000+

Основний запит

Оскільки велику роль під час рішення про покупку товару у магазинах Епіцентр відіграє рекомендація продавців, усі постачальники прагнуть, щоб співробітники торгових центрів знали особливості їх продукції та були мотивовані рекомендувати її кінцевому покупцю. Відтак, Епіцентр потребував створення єдиного та прозорого рішення, яке дозволило б навчати продавців та стимулювати продажі товарів.

case
case

Дана платформа мала забезпечити рівні умови, а також гарантувати контроль за мотиваційними та навчальними програмами всіх постачальників, адже до того самі постачальники самостійно вирішували, яким чином будуть винагороджувати продавців. Крім того, у компанії були зацікавлені у тому, щоб мати платформу, яка допомогла б у стимулюванні продажів власних торгових марок та навчанні співробітників торгових центрів, зокрема в адаптації нових працівників.

Рішення

У Pepsell адаптували свою платформу та додаток для потреб мережі Епіцентр. Таким чином компанія отримала інструмент контролю всіх мотиваційних та навчальних програм, які відбуваються у магазинах. Зокрема Епіцентр бачить всі мотиваційні програми та завдання, які запустили постачальники, та має можливість їх змінити чи призупинити. Також мережа може відстежувати ефективність та результати кожного мотиваційного завдання. Водночас постачальники, що співпрацюють з Епіцентром, завдяки Pepsell отримали готову єдину систему мотивації та навчання продавців. Кожен з виробників має свій кабінет на платформі та самостійно запускає мотиваційні та навчальні завдання для продавців, а також бачить там всю аналітику.

phone phone

Результат

Рішення від Pepsell дозволило Епіцентру створити єдині умови роботи та прозоро впорядкувати всі процеси взаємодії по мотиваційних та навчальних програмах з виробниками. Наразі понад 100 постачальників, що співпрацюють з Епіцентром, використовують платформу Pepsell для мотивації та навчання продавців. Загалом майже 12 тисяч продавців щомісяця залучені до мотиваційних програм різних виробників у додатку Pepsell.

Крім того, мережа магазинів також використовує платформу для автоматизації багатьох процесів, таких як навчання продавців, адаптація до роботи нових співробітників, перевірка викладки та оформлення в магазинах, перевірка техніки безпеки.