Request demo

Pepsell та Royal Canin: збільшення рекомендацій бренду продавцями завдяки програмі RC Partners

Якісна комунікація з продавцями та збільшення їх рекомендацій — важливі для кожного бренду. Міжнародний виробник кормів для тварин Royal Canin звернувся до Pepsell за рішенням, яке зможе посилити цей аспект у діяльності бренду

phone phone

Про замовника

customer

Royal Canin - це міжнародний виробник кормів для тварин. Бренд належить компанії Mars та відомий створенням збалансованого харчування для котів та собак з різними особливостями.

Період: 11.2023 – до сьогодні

Учасників: 1 000+

Основний запит

Для Royal Canin важлива рекомендація продавцями їх бренду корму для тварин. Це друга за значущістю рекомендація для клієнтів бренду після рекомендації ветеринара. Однак, оскільки плинність кадрів серед продавців є зараз досить високою, компанії постійно потрібно підтримувати їхню залученість та лояльність, а також надавати необхідні знання про продукти Royal Canin.

case
case

Більше того, у час війни рекомендації продавців стали більш цінними також і через те, що професійні напрямки роботи з ветеринарами та заводчиками доволі сильно постраждали. Відтак Royal Canin звернулися до Pepsell за рішенням, яке допомогло б збільшити рекомендації бренду саме серед продавців.

Рішення

Враховуючи запити Royal Canin, Pepsell розробили для компанії додаток RC Partners. Цей додаток спрямований на комунікацію та залучення рекомендацій від продавців та консультантів, покращення їх освіченості щодо бренду Royal Canin та харчування для домашніх улюбленців, стимулювання продажів та покращення викладки продуктів компанії.

У додатку взаємодія з продавцями відбувається за такими напрямками:

• Навчання. Кілька разів на місяць продавці отримують новий навчальний контент про товари Royal Canin та тести для перевірки знань.

• Мотивація продажів. Royal Canin мотивує продавати ті товари, які є пріоритетними для компанії. За це продавці отримують винагороди.

• Покращення викладки. Періодично персонал магазинів отримує завдання показати викладку, новинки асортименту чи викласти продукцію згідно певних правил. За успішне виконання завдань їх винагороджують.

• Комунікація з продавцями щодо акцій та інших важливих питань компанії.

phone phone

Результат

Розроблений додаток з використанням мотиваційних механік дозволив Royal Canin значно підвищити залученість продавців. Понад 70% учасників щомісячно виконують завдання бренду. Крім того, завдяки програмі Royal Canin постійно підтримує знання продавців, їх мотивацію та фокус на бренд.

Пілот проєкту, який проводили протягом 6 місяців на 200 точках, показав високу ефективність та всі цілі бренду були досягнуті. Після нього відбулось розгортання програми на кілька тисяч точок по всій країні.