Request demo

Партнерство Samsung та Pepsell: зміна підходу до мотивації продавців та завідувачів відділів

У висококонкурентному світі сучасних технологій ефективна мотивація, навчання команди продавців та завідувачів відділів в магазинах побутової та цифрової техніки є одним з ключових факторів успіху. Велика корпорація Samsung, відома своїми інноваціями та якісними продуктами, вирішила змінити свій підхід до мотивації та навчання продавців в магазинах техніки, співпрацюючи з Pepsell.

phone phone

Про замовника

customer

Samsung — це південнокорейська корпорація, світовий лідер у сфері виробництва побутової та цифрової техніки. Компанія з понад 50-річною історією постійно запроваджує інновації, зберігаючи першість у галузі виробництва смартфонів та різноманітної побутової техніки.

Період: 01.2021 – до сьогодні

Учасників: 1 000+

Основний запит

Переважно на всіх ринках Samsung використовує глобальне рішення, за допомогою якого мотивує продавців та керівників відділів в магазинах техніки. Для отримання винагороди в мотиваційній програмі завідувачі відділів в магазинах техніки щодня вручну заповнювали на сайті спеціальну форму щодо продажу товарів. Згодом за виконання завдань з продажу тих чи інших товарів магазини отримували винагороду у вигляді подарункових сертифікатів різних мереж. Однак лише раз на квартал торгові представники Samsung привозили до магазину винагороди, а керівники відділів самі вирішували, хто отримає сертифікати. У результаті такий підхід мав кілька проблем:

case
  1. Незручна подача звіту завідувачем відділу.

  2. Винагороди учасники отримували раз на квартал, що негативно впливало на їх довгострокову мотивацію.

  3. Продавець товару не завжди отримував винагороду, адже вона могла залишитись в завідувача чи дістатись іншому продавцю.

case

У Samsung розуміли, що така система не є ефективною, тому потребували рішення, яке б дозволило їм навчати та мотивувати безпосередньо кожного продавця. Таким чином у компанії прагнули збільшити ефективність мотиваційної програми, активність її учасників, а також оптимізувати систему роботи.

Рішення

Pepsell запропонувала Samsung свій додаток, який дає можливість взаємодіяти з продавцями напряму. За допомогою нього Samsung навчає продавців, контролює залишки у магазинах, перевіряє дотримання викладки та стимулює рекомендації та продажі безпосередньо через продавців.

Крім того, Pepsell спрощує процес звітування про продажі. Відтепер не потрібно заповнювати звіти, продавцям достатньо просканувати код на пакуванні товару. Таким чином компанія може нараховувати винагороду саме тому продавцю, який здійснив продаж, та не перейматися, що людина не отримує свою мотивацію.

phone phone

Результат

Завдяки співпраці з Pepsell Samsung отримала прямий канал комунікації з кожним продавцем та завідувачем в магазинах техніки. Завдяки цьому компанія набагато легше може їх мотивувати, рекомендувати та продавати товари бренду. Крім того, простіше стало навчати продавців та заохочувати їх контролювати залишки товарів. Разом з тим, виросла активність учасників мотиваційної програми, оскільки у 5 разів скоротився термін очікування винагороди.

Відтепер продавці розуміють, що гарантовано отримають винагороду, до того ж більше не доведеться чекати квартал, вона надійде упродовж кількох тижнів. Такий підхід значно підвищив зацікавленість продавців та результативність усіх мотиваційних механік.