arrows
Request demo

Кейси

banner
bg
Корми для тварин

RC Partners - програма лояльності Royal Canin для продавців зоомагазинів

Компанія Royal Canin стимулює рекомендації своїх продуктів персоналом зоомагазинів та ветеринарами завдяки програмі лояльності в мобільному додатку RC Partners. Вони навчають учасників, стимулюють їх збільшувати продажі своїх товарів та покращувати викладку.

Період: 11.2023 – до сьогодні

Учасників: 10000+

Детальніше
phones
bg
Тютюнові вироби

ВАТ Coin та БАТир - мотиваційні програми British American Tobacco для продавців в магазинах в Україні та Казахстані

Компанія British American Tobacco завдяки програмам в Україні та Казахстані стимулює торгові точки виконувати щотижневі завдання і як наслідок збільшує свою частку ринку. Вони мотивують продавців активно закуповувати їх продукцію, виконувати плани по різних позиціях, рекомендувати свою продукцію та переключати клієнтів на власні бренди.

Період: 05.2018 – до сьогодні

Учасників: 10000+

Детальніше
phones
bg
FMCG

Програма стимулювання продажів BIC

Завдяки програмі, BIC стимулюють продавців та власників магазинів закуповувати певні позиції чи асортимент товарів. Рішення Pepsell дозволило бренду поширити дистрибуцію, зробити її більш якісною і просувати ті продукти, які зараз найбільш цікаві компанії.

Період: 11.2020 – до сьогодні

Учасників: 10000+

Детальніше
phones
bg
Побутова та цифрова техніка

Програма лояльності Samsung для продавців

Завдяки програмі лояльності на базі платформи Pepsell Samsung стимулюють продажі, контролюють залишки, навчають продавців та контролюють викладку.

Період: 01.2021 – до сьогодні

Учасників: 10000+

Детальніше
phones
bg
Рітейл

Мотиваційна програма для продавців Епіцентр

Рішення від Pepsell дозволило Епіцентру створити єдині умови роботи та прозоро впорядкувати всі процеси взаємодії по мотиваційних та навчальних програмах з постачальниками. Понад 100 постачальників, що співпрацюють з Епіцентром, завдяки Pepsell отримали готове єдине рішення для стимулювання та навчання персоналу магазинів.

Період: 11.2020 – до сьогодні

Учасників: 10000+

Детальніше
phones
avatar

Олена Пилипенко

Бренд менеджер | Royal Canin

Ми звернулися до Pepsell за рішенням, яке допомогло б нам збільшити рекомендації бренду Royal Canin серед продавців. Під наш запит Pepsell розробили окремий додаток “RC Partners” для комунікації, навчання та стимулювання рекомендацій від продавців зоо магазинів. Завдяки цьому рішенню ми значно підвищили залученість продавців — понад 70% учасників щомісячно виконують завдання нашого бренду. Тож у Royal Canin ми цілком задоволені отриманим результатом, який став можливий завдяки професійному підходу команди Pepsell.
avatar

Віталій Скрипченко

Епіцентр-К | Керівник напрямку побутової техніки

У роботі “Епіцентру” ми зіткнулися з потребою прийняти єдине та прозоре рішення, яке б дозволило навчати продавців та стимулювати продажі. У цій нелегкій задачі нам допомогла компанія Pepsell. Завдяки додатку Pepsell нам вдалося створити єдині умови роботи та впорядкувати всі процеси взаємодій з виробниками. Понад 100 наших постачальників користуються платформою Pepsell, а також 12 тисяч продавців залучені до мотиваційних програм у додатку.
avatar

Олександр Капустюк

Marketing and Business Development Manager | BIC

BIC звернулися до Pepsell щоб знайти рішення, яке б дозволило нам мати прямий контакт та вплив на продавців в магазинах для покращення дистрибуції та покриття. Професійна команда Pepsell допомогла нам у цьому процесі створивши для нас мобільний додаток та нові мотиваційні механіки, зокрема, щоб стимулювати також торгову команду дистриб'юторів. У результаті ми отримали можливість розширити дистрибуцію, зробити її якіснішою та просувати продукти, які зараз найбільш цікаві бренду. За допомогою Pepsell компанія подвоїла середню кількість SKU в точках, де працює програма, за що ми неймовірно вдячні.
avatar

Андрій Джевага

HA KAM I SEUC I Старший спеціаліст I Samsung Electronics

Рішення, яким ми користувалися у Samsung до співпраці з Pepsell вичерпало себе. Ми прагнули збільшити ефективність мотиваційної програми, активність учасників, а також оптимізувати систему роботи. Звернутися до команди Pepsell було чудовим рішенням. Тепер Samsung може взаємодіяти з продавцями напряму. Це значно підвищує ефективність мотиваційної та навчальної програм та спрощує процеси роботи з торговими точками.
avatar

Костянтин Філіппов

Директор з активації каналів продажів I British American Tobacco

Раніше для взаємодії з продавцями у Казахстані ми використовували програму на базі чат-боту в месенджері Telegram. Однак з часом ми зрозуміли, що потребуємо досконалішого рішення, тому звернулися за допомогою до Pepsell. Для нас розробили мобільний додаток, який допоміг розширити функціонал мотиваційних програм та збільшити перелік механік, які запускаємо. Зараз ми разом працюємо над програмою лояльності для продажів девайсів GLO. Впевнені, що результат буде також успішним.